Novinky

Ešte váhate či sa registrovať alebo podať inzerát len tak? Neváhajte, pri registrácii dostanete automaticky 90 kreditov v hodnote 3,60 €. Môžete to neskor využiť na doplnkové zvýrazňovanie inzerátov. Okrem toho že môžete po registrácii inzerát obnovovať a nemusíte ho vytvárať znova, získate aj kredity zadarmo.

Akcia na kredity zdarma je časovo obmedzená od 01.01.2018 do 31.05.2018
Náš inzertný portál NajInzercia.sk pre vás milí inzerenti pripravil množstevnú akciu na inzeráty. Ponuka v skratke znie: ak vložíte na portál NajInzercia.sk viac ako 30 rôznych inzerátov automaticky máte nárok na 90 kreditov zadarmo. Kredity môžete použiť napríklad na zvýraznenie, topovanie inzerátov. Akcia platí v období od 19.5.2015 do 30.6.2015.

Ak spĺňate podmienky minimálne 30 inzerátov, informujte nás prosím na následnom odkaze aby sme vám mohli pripísať kredity.
Dnes sme spustili inzertný portál NajInzercia.sk. Verime, že inzertný portál bude spĺňať požiadavky na kvalitné inzerovanie a naši inzerenti a návštevníci budú radi využívať služby ktoré portál ponúka a že sa v krátkej dobe portál stane uznávaným inzertným portálom na slovenskom inzertnom trhu.

 

No Internet Connection