NASTAVOVAČ STROJOV - Česká republika Neviditeľný inzerát

Kategória

Práca / Práca v zahraničí

Popis
Náplň   práce Obsluha strojnotechnologického zariadenia na výrobu výrobkov z papiera podľa daných postupov a prevádzkových režimov Jednoduchá údrž
Náplň   práce
  • Obsluha strojnotechnologického zariadenia na výrobu výrobkov z papiera podľa daných postupov a prevádzkových režimov
  • Jednoduchá údržba prideleného strojného zariadenia
  • Vizuálna kontrola, testovanie, hlásenie porúch
                      ČO PONÚKAME
  • Zabezpečenie prepravy
  • Ubytovanie zdarma
  • Istotu stabilného príjmu
  • Zálohy každý týždeň
  • Príspevok na stravu a vlastné bývanie
  • Bonusy a príspevky
  • 4-zmenná prevádzka
  • Stravné lístky
ČO POŽADUJEME
  • SŠ vzdelanie resp. výučný list
  • skúsenosti na pozícii nastavovač strojov vo výrobe
  • ochota učiť sa nové výrobné postupy
  • manuálna zručnosť / vzťah k výrobe
  • ochota pracovať na zmeny ( 4- zmenná prevádzka )
  • zdravotná spôsobilosť na výkon práce
  • spoľahlivosť a zodpovednosť
  Miesto práce:   VĚTŘNÍ – ČESKÁ REPUBLIKA
Zaujala Vás naša ponuka? Chcete sa na niečo opýtať? Zavolajte nám z Čiech na tel .: + 420 800 101 301 alebo na Slovensko na tel .: 0800 726 787 alebo píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Pošlite nám Váš životopis.

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia:: Ponuka

Pridal

Audit Advice

Lokalita

Česká republika

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 13417
Zobrazené: 77
Pridané 18-11-2019
Inzerát expiruje: 16-02-2020